|{دانیال مرادی}|

نقشه‌‌راهنمای یادداشت‌ها و وبسایت‌های من

مانیفست طراحی سایت با صفریک؛ دان

1- من دان هستم. دانیال مرادی. و کارم طراحی طراحی سایت شما با فضایی امن و مدرن است. در واقع: یک وبلاگ ساده و مدرن برای ذهنی پیچیده می‌آفرینم.

2- علاوه بر طراحی، بازآفرینی ظارهر و باطن سایت غبارگرفته‌ی شما هم دغدغه‌ی دوم‌م است. وبلاگ‌های چکش‌کاری نشده و نتراشیده را می‌کوبم و از نو می‌سازم. و حتا بیشتر از طراحی شیفته‌ی این کار هستم.

3- سرعت، اولویت اصلی کار من است. چه در طراحی و چه در بازآفرینی. کار را می‌آغازیم. صفر. یک. دان (پایان به انگیسی: Done).

4- پس از این طراحی سرعتی به جزییات می‌رسیم. به ریزترینِ جزئیات. یک چای (ترجیحن غیرلیپتون و تی‌بگ) برای خودم دم می‌کنم و با آرامش به گوشه‌کنار چهره‌ی سایت دستی می‌کشم.

5- سَبُکی. سایت باید از نهایت سبکی پرواز کند. سبکی و سادگی از چالش‌های همیشگی و دوست‌داشتنی من هستند.

6- یادم می‌آید: از وقتی چشم گشودم عاشق انیمیشن بودم. سواد بصری‌‌م هنوز نوپاست. اما سایت‌ها را مثل یک انیمیشن فریم به فریم چشم‌نواز طراحی می‌کنم.

7- من با صفحه‌سازها کار می‌کنم. المنتور و باقی آنهایی که اسم‌شان را شنیده‌ید. یا نشنیده‌ید. چه اهمیتی دارد؟ مهم این است: صفحه‌سازها هوش طراحب را باز می‌گذارند. صفحه‌یی سفید پیش رویت قرار می‌دهند. تو هستی و خلاقیت‌ت. البته کدها چاشنی کار می‌شود. ولی قالب‌های آماده؟ نه اصلن.

8- روند کار برای آدم‌های خلاق کمی متفاوت است. اگر ایده‌ی منحصر به فردی در ذهن‌تان دارید جز هزینه‌ی دامنه و هاست صفر تا صد ایده و پروژه‌تان را رایگان پیش می‌بریم.

9- روز کاری من به خلاقیت (شعر و کمی چای و سنجد) گره خورده است. بنابراین ایده‌ها و پیشنهادهای خلاقانه‌ی شما را برای طراحی بهتر و بهینه‌تر می‌شنوم یا حتا می‌خرم.

10- چه مدیریت و طراحی سایت‌تان دست من باشد و چه نباشد تمام سوال‌هایتان را پاسخ می‌دهم. هر کجا پرسش فنی داشتید و من را یافتید در خدمت‌م.

راه اصلی ارتباطی من: آیدی تلگرام

11- مدیریت فنی (و حتا محتوایی) سایت‌ها را هم می‌پذیرم. برای این مورد هم به تلگرام من پیام بدهید.

12- آموزش‌هایی ضبط خواهم کرد تا راحت‌تر با سایت‌تان کار کنید:

(لینک آموزش‌ها به‌زودی اضافه می‌شود.)

13- اطلاع از قیمت‌ها و شروع درخواست کار:

راه اصلی ارتباطی من: آیدی تلگرام